Fotograf ślubny Warszawa cennik

5
(1)

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych przeżyć w całym życiu. Towarzyszą mu ogromne emocje zapadające w pamięci na długi czas. Nic więc dziwnego, że nowożeńcom zależy na zadbaniu o każdy szczegół tej ceremonii, aby wywrzeć same pozytywne odczucia. Najpopularniejszą pamiątką tego wydarzenia są zdjęcia ślubne. Fantastyczne wrażenie w obiektywie robi Warszawa i to właśnie plener spełnia wszystkie możliwe oczekiwania. W połączeniu z profesjonalnym fotografem ślubnym otrzymuje się wyjątkowy efekt.

Najważniejsze informacje dotyczące sesji plenerowej

Przede wszystkim plener jest bardziej wymagającym terenem niż zamknięte pomieszczenie. Przed sesją trzeba znaleźć odpowiednie miejsce i je przygotować. Problem mogą stanowić też ludzie, którzy mają prawo cały czas normalnie użytkować ten teren. Ponadto należy pamiętać, że nie zawsze od razu udaje się dokonać dobrego wyboru. Czasem z pozoru świetnie wyglądająca okolica okazuje się niezbyt atrakcyjna w obiektywie przez między innymi kłopoty z ustawieniem oświetlenia.

Przed rozpoczęciem wykonywania zdjęć warto sprawdzić prognozę pogody. To naprawdę ważna czynność, gdyż pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie sesji. Zadbać trzeba również o nawet najdrobniejsze szczegóły, gdyż przy tak ważnej sesji detale odgrywają niezwykle istotną rolę. Przykładowo wzburzona lub spokojna rzeka Wisła może popsuć bądź uświetnić efekt zdjęć ślubnych wykonanych przy jej brzegu.

Fotografie ślubne to nieszablonowy pomysł

Sporo par młodych organizując ceremonię ślubną, chce wyjść poza przyjęte normy. Taka sytuacja dotyczy także kwestii zdjęć. Oglądanie tego samego tła nudzi i nie wywołuje takiego wrażenia jak nietuzinkowe krajobrazy. Z tego względu bardzo popularna stała się naturalna fotografia ślubna. Plener jest coraz częściej wybierany, gdyż ludzie szukają nowych rozwiązań i obiekty zamknięte nie gwarantują już satysfakcji. Warszawa jest idealnym miejscem do takiego przedsięwzięcia, co potwierdzi praktycznie każdy fotograf ślubny.

Na które miejsca w Warszawie warto zwrócić uwagę?

Lokalizacja to zawsze kluczowy element, który trzeba skrupulatnie wybrać tak, aby uzyskać najlepsze zdjęcia ślubne. Warszawa to przepiękne miasto, a na dodatek mające ogromną powierzchnię. To spory atut, ponieważ dzięki niemu każdy powinien wybrać coś dla siebie. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że trzeba zmierzyć się z tzw. pozytywnym kłopotem bogactwa. Oto kilka wspaniałych miejsc, które przyczyniają się do fantastycznego wyglądu Warszawy i na pewno doskonale sprawdzą się przy tworzeniu ślubnego albumu:

  • Tło Wisły, czyli największej rzeki w Polsce – na pewno nie zabraknie pomysłów na wykonanie tej sesji;
  • Zespół pałacowo-parkowy w Wilanowie – połączenie staropolskiej mody i europejskich trendów barokowych brzmi niezwykle wyjątkowo;
  • Multimedialny Park Fontann – ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią wodę, ale w trochę innym wydaniu;
  • Łazienki Królewskie – piękne, romantyczne miejsce, w którym uwielbiają przebywać zakochani, przez co zdjęcia ślubne wychodzą bardzo prawdziwie i autentycznie;
  • Starówka – otoczenie zabytkowych kamienic, pomników i placów daje ogromne możliwości;
  • Park Ujazdowski – przepiękna natura i zjawiskowa zieleń to szansa, aby album ślubny stał się jedyny w swoim rodzaju;
  • Stadion Narodowy – nie chodzi tu o robienie zdjęć w środku (chociaż to też byłoby ciekawe), ale na zewnątrz, wykorzystując jego malownicze położenie.

Czy fotografia ślubna w Warszawie to duże koszty?

W opinii wielu ludzi jedno z najdroższych przedsięwzięć to właśnie fotografia ślubna. Cennik tej usługi nie jest jednak wcale tak przerażający, jak może się wydawać. Co ciekawe, nie da się jednoznacznie określić kosztów, które zależą od wielu czynników takich jak dokładna lokalizacja, stroje, czy fotograf ślubny. Cennik charakteryzuje się więc szerokimi widełkami cenowymi, które wynoszą od dwustu złotych do nawet czterocyfrowej kwoty. Zazwyczaj jednak kilkaset złotych wystarczy, aby zrobić wysokiej jakości zdjęcia ślubne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij na gwiazdkę i oceń go!

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów 1

Nie ma jeszcze ocen! Bądź pierwszym oceniającym ten artykuł.